Taisyklės

WI- FI SLAPTAŽODIS: ecoresort202

ADMINISTRATORIAUS TEL. NR. +370 646 45 955

Atvykimas nuo 16 val., išvykimas iki 13 val. Norint atvykti anksčiau ar išvykti vėliau (iš anksto susitarus) mokama papildomai. Ankstenis atvykimas nuo 12 val. papildomai 30 eur. Vėlesnis išvykimas iki 18 val. papildomai 30 eur.
Rezervacijos mokestis yra 40 proc. viso užsakymo sumos, likusi dalis (60 proc.) sumokama iš karto atvykus grynais pinigais arba bankiniu pavedimu (nurodytais rekvizitais).
Patalpose nerūkoma, nekūrenamas kaljanas, žvakės ar kiti degūs daiktai. Dėl švenčių dekoravimo žvakėmis ir pan. informuoti ir susiderinti su administracija iš anksto. Atsakomybę už degių daiktų naudojimą prisiima nuomotojai.
Sodybos teritorijoje rūkyti draudžiama. Rūkyti galima terasose ar tam skirtose vietose, išmesti rūkymo likučius į pelenines.
Automobilius parkuoti tam skirtoje automobilių parkavimo aikštelėje, važinėti po sodybos teritoriją automobiliu ar kita motorine transporto priemone griežtai draudžiama.
Prašome gerbti šeimininkų bei kitų poilsiautojų ramybę. Draudžiama muzika lauke. Nuo 24 val. – ramybės laikas. Dėl švenčių šventimo ir galimo didesnio triukšmo informuoti ir susitarti iš anksto su administracija.
Jei svečiai atvyksta su vaikais – privalo rūpintis jų saugumu, prižiūrėti šokinėjant batutu, supantis supynėmis, hamakuose. Prižiūrėti maudantis ar kitaip aktyviai leidžiant laiką. Už saugumą atsakingi suaugusieji asmenys.
Prašome saugoti mūsų turtą. Jei inventorius sulaužomas, sudaužomas ar kaip kitaip sugadinamas, informuoti administraciją ir atsiskaityti iš karto. Neinformavus apie padarytus nuostolius ir žalą, išieškoma vėliau pagal LR galiojančius įstatymus.
Prašome ugnį kūrenti nurodytose vietose (grilinėse ir laužavietėse), už malkas mokama papildomai. Malkos vienas kepimas 5 eur. Anglių maišas 5 eur. Atsivežti ir naudoti savo malkas sodyboje griežtai draudžiama.
Antklodės, rankšluosčiai ir kitas kambarių lovų inventorius negali būti naudojamas pliaže ar iškyloje lauke.
Norintieji apsistoti su augintiniais, turi iš anksto informuoti. Priimami gyvūnai iki 25kg.
Gyvūnams taikomas mokestis 10 eur viena para. Gyvūnų šeimininkai privalo rūpintis savo augintiniais, kad netrukdytų ir nekeltų pavojaus kitiems svečiams. Griežtai draudžiama gyvūnams gulėti lovose, teršti sodybos teritoriją. Už gyvūnus atsakingi augintinio šeimininkai.
Jei pas svečius atvyksta lankytojai ir leidžia sodyboje dalį dienos (nenakvoja), apie tai reikia pranešti sodybos šeimininkams ir susitarti iš anksto.
Nepilnamečiai be suaugusiųjų nepriimami.
Sodybos teritorijoje galima žvejoti. Svečiai iš anksto turi pasirūpinti reikalingais leidimais mėgėjiškai žūklei. Žvejybos vietą palikti tvarkingą.
Sodybos svečiai gali naudotis valtimi, irklente, iš anksto susitarus su administracija. Mokama papildomai: valtis 2 val. – 15 Eur , irklentė 2 val. – 20 Eur.
Sodybos svečiai gali naudotis pripučiamais plaustais iš anksto susitarus su administracija.
Naudojantis valtimi, irklente ar kita vandens priemone, būtina dėvėti gelbėjimo liemenę ar turėti gelbėjimo ratą (kreiptis į administraciją). Už savo saugumą svečiai atsakingi patys.
Vandenyje elgtis atsakingai, neiti į vandenį pavartojus alkoholio ar kitaip apsvaigus. Prižiūrėti vaikus, gyvūnus. Už savo saugumą svečiai atsakingi patys.
Pirtis užsakoma susitarus iš anksto arba tą pačią dieną, bet ne vėliau kaip prieš 2val. Pirties kaina 45 Eur 2 val.
Kubilas su jacuzzi funkcija užsakomas susitarus iš anksto arba tą pačią dieną, bet ne vėliau kaip prieš 4 val. Kubilo su jacuzzi funkcija kaina 60 Eur.
Pirtyje bei kubile su jacuzzi funkcija vartoti alkoholinius gėrimus ar kitas svaiginamąsias priemones bei įsinešti dūžtančius daiktus griežtai draudžiama.
Dėl tinklinio kamuolio, futbolo kamuolio, rakečių ar kt. inventoriaus kreiptis į administraciją nurodytu kontaktiniu telefonu.
Pasinaudojus inventoriumi, jis grąžinamas nesugadintas, tvarkingai padedamas į vietą iš kur buvo paimtas.
Avansinis mokestis už rezervacijas negrąžinamas.
Personalas už daiktus, paliktus nameliuose, kambariuose, renginių patalpose ar lauko teritorijoje neatsako.
Už apgyvendinimą imamas 50 Eur depozitas, švenčiantiems šventes 150 Eur. Išvykstant depozitas grąžinamas.
Išvykdami svečiai palieka tvarkingas patalpas.
Už taisyklių nesilaikymą, pažeidimus ar padarius žalą, taip pat iškilus ginčams, visi klausimai sprendžiami pagal LR galiojančius įstatymus.

Gero ir malonaus poilsio Jums linki eco Resort Trakai!