Pramogos, paslaugos

PRAMOGOS IR PASLAUGOS

PIRTIS

Jaukioje, medinėje, ant ežero kranto stovinčioje pirtyje atsipalaiduosite ir mėgausitės puikiu vaizdu pro langą. Tiesiai iš pirties, pasikaitinę, galėsite atsigaivinti nuostabaus grožio ežere. Pirtis talpina iki 10 asmenų. 2 valandos 55 eur. Papildoma valanda 30 eur.

KUBILAS SU JACUZZI FUNKCIJA

Kubilas su jacuzzi funkcija, stovintis ant ežero kranto – tai didžiausias malonumas, kurio metu atsipalaiduoja raumenys, pasišalina iš kūno įtampa bei išsigrynina mintys. Tai smagus laiko praleidimas su draugais ar romantiškas laikas dviese. Karšto vandens masažu mėgautis galite visais metų laikais. Kubilas su jacuzzi funkcija talpina iki 8 asmenų. 4 valandos 80 eur. Papildomos 2 valandos 20 eur.

VALTIS

Puikus laiko praleidimas mėgstanties žvejybą ar turningas laikas, besigrožint unikalaus grožio, ežerais. 2 val. 15 eur.

IRKLENTĖS

Malonus laiko praleidimas ant vandens. Smagi patirtis bei geras laikas gamtoje. Irklentės nuomos kaina 2 val. 15 eur

BADMINTONO RAKETĖS

Puikus laiko praleidimas ir malonus sportas gamtoje.

TINKLINIS

Tinklinio aikštelėje puikiai ir aktyviai praleisite laiką gamtoje.

FUTBOLAS

Aktyvus laisvalaikio laikas žaidžiant futbolą, didelėje aikštėje tiek vaikams, tiek suaugusiems.

HAMAKAI

Ramiam laiko praleidimui gamtoje.

SUPYNĖS

Smagioms pramogoms lauke.

BATUTAS

Smagus laiko praleidimas vaikams.

Paslaugos

MAITINIMO PASLAUGA

Galime pasirūpinti Jūsų šventės maitinimu. Deriname užsakymus individualiai. Pusryčiai, pietūs, vakarienė Jūsų poilsio metu (iš anksto suderinus). Pasirūpiname šventės aptarnaujančiu personalu.

PAPILDOMOS PASLAUGOS JŪSŲ ŠVENTĖMS

Šventės dekoravimo paslaugos. Renginių organizavimo paslauga, koordinavimas, planavimas. Įrangos, reikalingos renginiams, nuoma.

Lankytinos vietos

TRAKŲ SALOS PILIS

Nuostabi XIV–XV a. gotikinė Trakų salos pilis – buvusi Lietuvos didžiojo kunigaikščio vasaros rezidencija. Tai vienintelė pilis visoje Rytų Europoje, pastatyta vandens apsuptoje saloje. Pilis ir joje esantis muziejus – ne tik viena iš labiausiai turistų lankomų vietų, bet ir ypatingai populiari konferencijų, priėmimų, skatinamųjų programų bei kultūrinių renginių vieta. Adresas: Karaimų g. 43C (Galvės ežeras, Pilies sala, Trakų m. Trakų sen. Trakų r. sav.

VELNIO DUOBĖ

Velnio duobė yra lankytinas turistinis objektas. Šiuo metu Velnio duobė yra paruošta lankymui, yra įrengta apžvalgos aikštelė. Už kelių kilometrų į šiaurės vakarus stūkso Gedanonių kalva, viena aukščiausių pietų Lietuvoje (257 m). Adresas: Mergiškių kalvų miškas, 3km nuo krašto kelio Nr. 221 Vievis – Aukštadvaris, Aukštadvario sen., Trakų r. sav.

VILSOS UPELIO KRIOKLIAI

Tai vienintelis upelis Lietuvoje su natūraliais kriokliais. Vos kelių kilometrų Vilsa tekėdama per klintinius tufus suformavo eilę mažesnių ir didesnių krioklių. Vilsos slėnis taip pat įspūdingas ir gilus, nors aplink upelį natūralus miškas ir pritaikytų takų nėra, tačiau nužygiuoti iki pat santakos su Nerimi būtina. Rekomenduojama ekstremalesnių pasivaikščiojimų mėgėjams. Adresas: Žemieji Semeniukai, Trakų r.

ANGELŲ KALVA

4,3 ha plote daugiau kaip 40 didelių ir mažesnių medinių angelų, iš ąžuolo drožtų koplytstulpių. Kiekvienas ant kalvos esantis angelas įkūnija vieną iš gyvenimo tiesų. Angelų pavidalu čia įkurdinta Gyvybė, Tiesa, Taika, Dvasios ramybė, Atjauta, Pasiaukojimas, Meilė, Sveikata, Džiaugsmas, Dėkingumas, Viltis. Tarp medinių skulptūrų yra vienas žmogaus ūgio angelas, simbolizuojantis Gerumą. kurį kviečiama apkabinti ir per jį pasisemti šio gyvenimą puošiančio jausmo. Žinoma, kalvą puošia ir Tavo angelas, kurį būtinai turi aplankyti. Adresas: Angelų kalvos g., Būdos k. Trakų sen., Trakų r. sav.

BARDELIŠKIŲ PILIAKALNIS

Bradeliškių piliakalnis įrengtas natūralioje Dūkštos krantų kalvoje, papildomai ją įtvirtinant. Piliakalnį iš trijų pusių juosia upelis, pietryčiuose ribojasi su aukštumomis. Bradeliškių piliakalnis, kartu su šalia esančiu kartu su Buivydų piliakalniu, sudarė dalį Kernavės ir Vilniaus gynybinės sistemos. Adresas: Bardeliškių k., Dūkštų sen., Vilniaus r.

Does this look like fun? Check out our accomodations.